Hledáte jiné světelné kabely? Další naleznete zde

Světelné LED kabely nabízí snadnou manipulaci i dech beroucí podívanou

Vánoce bez osvětlení by zkrátka nebyly těmi pravými Vánoci, na které se všichni po celý rok netrpělivě těšíme. Blikající světýlka zkrátka celému období dodávají to pravé kouzlo, kdy se během příjemné podvečerní procházky zastavíte u nádherně rozsvícených domů a zahrad a necháte se unést dech beroucí atmosférou.

Vánoční světýlka zkrátka k nejkrásnějším svátkům v roce neodmyslitelně patří. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější druh vánočního osvětlení patří světelné kabely, které si vás získají pro celou řadu výhod, jenž nabízí.

Výhody světelných kabelů, které nelze přehlédnout

Jak již bylo řečeno v samotném úvodu, světelné kabely vám nabízí celou řadu zajímavých výhod, pro které rozhodně stojí za to věnovat jim alespoň chviličku pozornosti. Pojďte se společně s námi podívat na pozitivní stránky tohoto druhu osvětlení:

různorodý výběr druhů i barev
cenová dostupnost
úctyhodná výdrž
nízká spotřeba
snadná manipulace

 • Různorodý výběr

  Co se výběru týče, budete mile překvapeni a to především z hlediska barev. Světelné kabely se vyrábí ve spoustě odstínů – od klasické bílé, přes červenou, modrou, zelenou nebo třeba žlutou.

  Kromě toho můžete vybírat i mezi typem osvětlení – tedy jestli chcete, aby vám kabely doma jen svítily, nebo naopak vesele blikaly.

 • Cenová dostupnost

  Na první pohled se možná zdá, že jsou světelné kabely poněkud dražší. Mnoho lidí si v první řadě řekne, že se jedná o kus hadice se světýlky a stojí tolik peněz.

  Na druhou stranu ale musíte brát v potaz, že se jedná o kvalitu, za kterou je třeba si připlatit. Pořizovací ceny se liší vzhledem k délce a typu světelného kabelu.

LED světelný kabel 20 m - studená bílá LED světelný kabel 20 m - žlutá LED světelný kabel 20 m - barevné LED světelný kabel 20 m - červená
 • Úctyhodná výdrž

  Co do výdrže budete se světelnými kabely více než spokojeni. Na rozdíl například od klasických žárovek vám vydrží mnohonásobně déle a to rozhodně stojí za nějaký ten příplatek.

 • Nízká spotřeba

  Právě nízká spotřeba by se dala označit za největší pozitivum tohoto typu vánočního osvětlení. Vzhledem k tomu, že součástí kabelů jsou LED žárovky, nespotřebuje jejich používání tolik energie a vy na tom ušetříte. Svítit si tak můžete celý den i celou noc, aniž by vás to zruinovalo.

 • Snadná manipulace

  A na závěr ještě jednu třešničku, kterou je velice snadná manipulace se světelnými kabely. Vzhledem k tomu, že se s kabely snadno manipuluje, se není čemu divit, že je lidé používají pro ozdobení střech i jiných míst venku i v domácnosti.

Kde všude se dají světelné kabely použít?

Určitě vás potěší, že světelné kabely můžete použít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Stačí si jen vybrat ten správný typ. Existují kabely určené jen do interiéru, stejně jako existují kabely vhodné do exteriéru, ale pořídit si můžete i takový model, který lze použít jak domů, tak i ven. Ozdobit si jimi můžete okna, dveře, střechu, stromky na zahradě nebo schodiště. A využít je můžete i v létě například na ozdobu párty stanu při oslavě.