Voděodolné venkovní osvětlení ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití.

Bavíte se o vánočních svátcích tím, že si vyzdobíte své bydlení? Kromě klasických papírových dekorací, které je u nás zvykem umisťovat do oken, je stále častěji k vidění i vánoční dekorační osvětlení. To se objevuje nejen v našich domácnostech, ale velmi často i na zahradách. Zkuste to letos i vy – nebudete litovat!

LED světelným kabelem o celkové délce 10 metrů můžete ozdobit nejen váš interiér, ale použít jej můžete i v exteriéru. Záleží tedy jen na vás, kam si tohle červeně svítící osvětlení rozhodnete umístit. Skvěle se hodí jak do oken, tak i na terasu, zahradní altánek, vchodovou stříšku nebo vrata garáže – zkrátka dle vaší vlastní libosti! Musíme zmínit voděodolnost kabelu, díky které je osvětlení odolné vůči vlhku nebo sněhu.

Součástí kabelu je 1,5 metrů dlouhý napájecí kabel, se kterým se hravě dostanete k požadované zásuvce. Určitě oceníte, že kabel díky použití LED diody není vůbec náročný na spotřebu elektrické energie. Tato skutečnost vás potěší především po svátcích, kdy se nevyděsíte částky na složence. Ozdobte si své bydlení tak, aby nejen vám, ale i sousedům či všem kolemjdoucím doslova vyrazilo dech a donutilo je na chvilku se zastavit a obdivovat tu krásu!

Technické údaje

  • Barva: červená
  • Délka světelného kabelu: 10 m
  • Délka napájecího kabelu: 1,55 m
  • Průměr: 13 mm
  • 230 V, 50 Hz
  • Spotřeba energie: 10 W

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento světelný kabel? Získejte jej výhodně zde