Ačkoli Santa Claus není tradičním symbolem českých Vánoc, ale i přesto se každoročně objevuje nejen v obchodech a obchodních centrech, ale i v našich domovech. Zkrátka jsme si amerického Santu osvojili za našeho a mnoho lidí si bez něho vánoční svátky jednoduše neumí představit. Patříte-li mezi ně, pak neváhejte a nechte u vás zabydlet tohoto nafukovacího Santa Clause, který do vašeho domova rázem vnese nezapomenutelnou vánoční atmosféru!

Nafukovací Santa Claus dosahuje výšky 280 centimetrů, díky čemuž se stane opravdu nepřehlédnutelnou dekorací vašich Vánoc. Troufneme si tvrdit, že jej žádná návštěva zaručeně nepřehlédne. Vánoční dekorace funguje na ventilátorek, u kterého je potřeba, aby byl neustále v provozu. Právě ten dává dekoraci živou podobu, neboť Santa Clause nafukuje. V případě, kdy by ventilátorek byl mimo provoz, dekorace by se vyfoukla.

Santa Claus svítí a je tedy vhodné jej umístit například ke dveřím, kde bude vesele vítat vaše hosty. Určitě oceníte velice snadnou manipulaci, kdy dekoraci stačí postavit na vámi vybrané místo a zapojit ventilátorek do elektriky – dekorace se sama nafoukne a vy se tak nemusíte o nic starat. Součástí balení je napájení, samotná dekorace a kolíky s lanky pro upevnění.

Technické údaje

  • Rozměry: 75 x 124 x 280 cm
  • Materiál: nylon s vestavěným elektrickým ventilátorem
  • 20 bílých LED diod
  • Napájení: 230V ~ 50Hz / / 12V, 1500 mA (18W)
  • Ochranné testování GS IP 44

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám toto dekorativní vánoční osvětlení? Získejte jej výhodně zde