Užijte si Vánoce na maximum! K těmto svátkům, kterým se přezdívá nejkrásnější svátky v roce, neodmyslitelně patří světýlka všeho druhu. V tento čas necháváme rozzářit nejen vánoční stromeček, ale i naše okna, garáže či altánky na zahradě. Díky tomu vytváříme opravdu neodolatelnou atmosféru, která potěší jak malé děti, tak i dospělé.

I vy si letošní Vánoce můžete užít tak, jako ještě nikdy. Jestliže jste zvyklí používat o těchto svátcích dekorativní vánoční osvětlení, pak si bez zaváhání pořiďte dekoraci v podobě meteorického deště, což je osvětlení, kterému rozhodně neodoláte. Tento typ osvětlení funguje na elektrickou energii, jeho součástí je 5 m dlouhý napájecí kabel, se kterým se hravě dostanete do požadované zásuvky a to i bez nutnosti zapojovat další prodlužovací kabely.

Určitě oceníte použití celkového počtu 80 LED diod, které pro vás představují nejen bezpečné použití, kdy se osvětlení nemusíte bát nechat v provozu během noci nebo v době, kdy zrovna nebude nikdo doma, ale především jsou příjemnou finanční úsporou! LED diody nejsou náročné na spotřebu elektrické energie, díky čemuž se nemusíte strachovat vysokého vyúčtování za spotřebu energie. Po svátcích tak nebudete překvapeni vysokou složenkou. Osvětlení vyzařuje studené bílé světlo a zvláště po setmění dá vzniknout dech beroucí podívané!

Technické údaje

  • 80 LED diod studená bílá
  • Průměr: 40 cm
  • IP44
  • CE GS - testováno
  • Transparentní napájecí kabel - délka: 5 m
  • S háčky pro zavěšení

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám toto dekorativní vánoční osvětlení? Získejte jej výhodně zde