Už se netrapte s kabelovým osvětlením na stromeček. Již se nemusíte rozčilovat se zamotanými kabely a nebo možným nebezpečím požáru jako u voskových svíček. Stačí použít naše krásné bezdrátové svíčky na dálkové ovládání.

Jeden z hlavních elementů Vánoc. Nejen pro rozzářené dětské pohledy si pořizujeme a zdobíme vánoční stromek. Co by byly Vánoce pro mnohé bez vánočního stromku s nepostradatelnými ozdobami. V tomto směru však i díky moderní technologii není potřeba se obávat vyhoření či se potýkat s problémem se zamotanými dráty od svíček. Osvětlení na stromeček aneb efektivní vánoční svíčky, díky kterým vše lze snadno.

Vánoční svíčky na stromeček v bezdrátovém provedení jsou ideální volbou. Balení obsahuje 20 kusů svíček. Rozsvícený stromeček navodí to pravé kouzlo Vánoc. Dopřejte si vánoční svátky s rozsvíceným stromečkem s eliminací jakéhokoliv nebezpečí. Bezdrátové svíčky na dálkové ovládání jsou stmívatelné, tudíž si můžete regulovat intenzitu osvětlení. Výška svíčky je 9 cm. Součástí balení je ovladač a baterie. Ozdobte si umělý či pravý vánoční stromek a užívejte jedinešnou sváteční atmosféru. Díky ovladači můžete vše velmi snadno a pohodlně regulovat.

Osvětlení má dálkové ovládání pro možnosti různých funkcí: stmívatelná (s + a -), zapnuto / vypnuto (on/off), SL - Svítí pomalu, FL - Svíčka rychle bliká

Technické údaje

  • množství: 20 bílých svíček
  • počet LED: 20 diod
  • výška svíček: cca 9 cm
  • barva: teple bílá
  • ochrana: IP 20 (pouze pro vnitřní použití)
  • napájení: baterie 20 x AAA (jsou součástí balení)

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento vánoční LED řetěz? Získejte jej výhodně zde